Do pobrania

Więcej informacji na temat systemów grzewczych opartych na promiennikach podczerwieni HEATSCOPE (Spot i Vision) znajdą Państwo w plikach do pobrania. Jeżeli potrzebne są Państwu katalogi, ulotki, instrukcje obsługi lub jakiekolwiek inne materiały mogą je Państwo pobrać poniżej bądź prosimy o przysłanie nam krótkiej wiadomości e mail za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Katalog i ulotki HEATSCOPE

 

Przegląd promienników podczerwieni HEATSCOPE – mocnego modelu Spot, stylowego modelu Vision oraz promiennika bezświetlnego Zero – wraz z najważniejszymi, zaletami, a także informacjami o obszarach zastosowania i wysokościach instalacji.


Szczegółowe informacje o promiennikach HEATSCOPE Vision i Spot, dostępnych w kolorze czarnym lub białym, w trzech poziomach mocy i trzech długościach, emitujących maksymalnie zredukowaną ilość światła i przyjemne ciepło, w tym najważniejsze fakty i zalety, informacje o obszarach zastosowania i wysokościach instalacji oraz dane techniczne.

 
 

Instrukcje montażu i obsługi HEATSCOPE

 
 

Wskazówki dotyczące instalacji, włączania, obsługi i wyłączania promienników HEATSCOPE Vision i HEATSCOPE Spot. Wszystkie ważne informacje oraz wytyczne dotyczące użytkowania promienników znajdą Państwo w niniejszej instrukcji obsługi.

 
 
 
 

Specyfikacje techniczne promienników podczerwieni HEATSCOPE

 

Wszelkie ważne informacje i dane techniczne dotyczące promienników HEATSCOPE Spot można znaleźć w niniejszej specyfikacji technicznej.

Wszelkie istotne dane i informacje techniczne dotyczące promienników HEATSCOPE Vision można uzyskać z niniejszej specyfikacji technicznej.

 
 

Wymiary promienników podczerwieni HEATSCOPE

Dokładne wymiary promienników HEATSCOPE z serii Spot można znaleźć w niniejszej specyfikacji technicznej.

Dokładne wymiary promienników HEATSCOPE z serii Vision można znaleźć w niniejszej specyfikacji technicznej.

 

Obszar padania promieni we wszystkich typach promienników podczerwieni HEATSCOPE

Informacje na temat stref padania promieni dla poszczególnych grup promienników – HEATSCOPE Spot, HEATSCOPE Vision – można pobrać tutaj.

Jeśli jest Państwu potrzebna tylko jedna spośród grafik, wystarczy kliknąć na jedną z ilustracji w sekcji „Informacje techniczne” i będą Państwo mogli pobrać dany plik oddzielnie.

Jeśli nie są Państwo pewni, który promiennik będzie najlepszy dla danego miejsca, prosimy o kontakt. Chętnie Państwu pomożemy przy przygotowaniu konkretnego projektu.


Rekomendowane odstępy przy montażu poszczególnych promienników podczerwieni

Promienniki podczerwieni HEATSCOPE przyczyniają się do powstania przyjemnego nastroju, nagrzewając się do bardzo wysokich temperatur. Aby nie znalazły się więc w pobliżu łatwopalnych przedmiotów lub materiałów i się z nimi nie stykały, przy instalacji promienników konieczne jest zachowanie minimalnych odstępów między nimi a tego rodzaju obiektami.

Informacje na temat tego, ile wolnej przestrzeni należy pozostawić nad promiennikami, z ich boków oraz pod nimi, można odczytać z naszych ilustracji, na których przedstawiono minimalne odstępy montażowe.

Jeżeli mimo to mają Państwo wątpliwości, mogą Państwo przed instalacją promienników zapytać nas o odstępy, które należy koniecznie zachować. Chętnie udzielimy Państwu wszelkiej pomocy.