Promienniki podczerwieni

do ogrzewania tarasów

Tarasy & balkony


Ciepło dokładnie tam, gdzie jest potrzebne

Promienniki podczerwieni HEATSCOPE przyjemnie ogrzewają dokładnie te miejsca, które chcemy ogrzać – zarówno na półotwartych tarasach, jak i na balkonach i pod markizami. Przedłużą one miesiące, w których możemy z przyjemnością spędzać czas na świeżym powietrzu, o cenne godziny, dni, a nawet tygodnie.

Często się zdarza, że po prostu nie chcemy kończyć miłego wieczoru na tarasie lub balkonie tylko dlatego, że odrobinę spadła temperatura powietrza. Dzięki promiennikom HEATSCOPE nie jest to już problemem.

Promienniki podczerwieni HEATSCOPE już w kilka chwil po włączeniu zaczynają wydzielać przyjemne ciepło, które od razu czujemy i które pozwala nam zapomnieć o upływie czasu – nawet wtedy, gdy powietrze wokół nas staje się wyraźnie chłodniejsze.

Wystarczy włączyć urządzenie i już po 30 sekundach możemy rozkoszować się błogim ciepłem, które w ten sposób potrafią wytwarzać tylko grzejniki HEATSCOPE.


Do ogrzewania tarasów i balkonów (zamkniętych / częściowo osłoniętych, zadaszonych) rekomendujemy:

Promienniki ciepła Spot

Promienniki ciepła Pure

Promienniki ciepła Vision


Każde otoczenie, w którym instalowany jest promiennik, jest inne. W związku z tym – w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie – możemy Państwu w tym miejscu udzielić tylko ogólnych wskazówek dotyczących tego, które typy promienników najlepiej nadają się do instalacji na tarasach i balkonach. Prosimy pamiętać, że wydajność poszczególnych promienników może być różna w zależności od sposobu instalacji, uwarunkowań otoczenia oraz wpływu wiatru.